UKS "ENERGETYK" Dychów


Sekcja Biegu na Orientację



Adres: UKS ENERGETYK - Dychów, 66-626 Dychów 39, tel. (+4868) 3831122
Witam na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego "ENERGETYK" w Dychowie






  /  (2017.10.08) Mistrzostwa Polski Masters M-75 Jerzy Ostoski 1 m.;   /  Ranking Puchar Lubuskiego 2017;   /  ;  /


Terminarz LZBnO 2017

Osrodek Wypoczynkowy - Dabie


??

(28.01.2018 ? - Alex-OL (Kristall-Cup)

(06.01.2018) ? - Kristall-OL (Kristall-Cup)

(10.12.2017) Sportlerheim HSV Fortuna Friedersdorf - Nikolaus-OL (Kristall-Cup) - Komunikat

(25.11.2017) Potsdam - 43. Teufelssee-OL - Komunikat - Lista zgłoszonych

(18.11.2017) Domnice - Bieg Andrzejkowy o Puchar Prezesa Azymutu - Wyniki

(11-12.11.2017) Gross Koris - Nebel Cup 2017 - Wyniki noc - Wyniki dzień

(21.10.2017) Wiejce - XVIII Indywidualne Mistrzostwa Woj. Lubuskiego - bieg klasyczny - Wyniki - miedzyczsy

(13.10.2017-15.10.2017) Szczecin - IV BukowaCup - Wyniki E1+E2+E3 - Zdjęcia - E1 - E2 - E3 - Mapy

(30.09.2017) Nowy Zagór - VI Puchar Lubuskiego 8 runda - Wyniki - miedzyczasy

(30.09.2017-01.10.2017) - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) - Komunikat nr2
(30.09.2017) Nowy Zagór - bieg klasyczny - START = (10:00) - Wyniki
(30.09.2017) Dychów - bieg sprinterski - START = (17:00) - Wyniki
(01.10.2017) Nowy Raduszec - bieg sztafetowy - START = (10:00) - Dojazd do CZ

(16.09.2017) Międzyrzecz - VI Puchar Lubuskiego 7 runda - Wyniki - miedzyczasy

(10.09.2017) Ferch - 9. Otto-Spahn-OL - Wyniki - miedzyczsy

(24.06.2017) Sulechów - VI Puchar Lubuskiego 6 runda - Wynki - Wyniki trasy - miedzyczasy

(22.06.2017) Sulechów - PC 2 - Mistrzostwa grupy sportowej DG RSZ 2 w BnO (sztafety) - Wyniki wg. kat - międzyczasy

(21.06.2017) Sulechów - Górzykowo - Mistrzostwa grupy sportowej DG RSZ 2 w BnO (E-2) - Wyniki - miedzyczasy - E1 + E2

(20.06.2017) Sulechów - Okunin - Mistrzostwa grupy sportowej DG RSZ 2 w BnO (E-1) - Wyniki - miedzyczasy

(10.06.2017) Skwierzyna - VI Puchar Lubuskiego 5 runda - Wyniki - miedzyczasy

(03.06.2017) Berlin - Sprint - Wyniki - mapa

(27.05.2017) Międzyrzecz - VI Puchar Lubuskiego 4 runda - Wyniki - miedzyczasy

(06.05.2017) Strumienno - VI Puchar Lubuskiego 3 runda - Wyniki - Miedzyczasy

(29.04.2017) Trzebiszewo - VI Puchar Lubuskiego 2 runda - Wyniki - miedzyczsy

(08.04.2017) Wzgórza Dylewski - Mistrzostwa Polski Masters w długodystnsowym BnO - Wyniki

(1-2.04.2017) Szczecin XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w BnO - Wyniki sprint-wyniki klasyk

(19.03.2017) Melchow - 50. Berliner Winter OL - Wyniki

(11.03.2017) Miedzichowo - VI Puchar Lubuskiego 1 runda - Wyniki - - miedzyczasy

(18.02.2017) Potsdam - 39. Schneeflocke-OL (1. NOR-Lauf) - Wyniki - międzyczasy

(12.02.2017) Rangsdorf - Alex-Ol 2017 - Wyniki - międzyczasy-zdjęcia

(08.01.2017) Briese - Kristall-OL 2017 - Wyniki - międzyczasy





***



Ranking LZBnO 2017



KomunikatyNordOstRangliste 2017Terminarz 2017Mapy UKS-u Zdjęcia Wyniki Mapy z zawodów
KlasyfikacjeForum BnOLinkiKomentarzeArchiwum


**




Jerzy Deptuła